درباره ی تولیدی شرفی

تولیدی شرفی در گذشته با تولید انواع کیف، با قدمتی طولانی به عنوان شغل پدری نسل به نسل در این حرفه مشغول به  کار بوده و با تجربه فراوان همچنان به فعالیت خود ادامه می دهد . هم اکنون گروه تولیدی شرفی با استفاده از تجربه و تخصص در این صنعت ، تولید انواع کیف ، کوله پشتی و کاور انواع لباس را به صورت حرفه ای تر و با حفظ کیفیت کالا ، قیمت مناسب و رضایتمندی مشتریان ادامه داده و تا کنون خیلی از فروشگاه ها ، برندها و مراکز بیمارستانی برای تهیه کاور ، کیف و سایر محصولات با مجموعه تولیدی شرفی همکاری داشته اند.

هدف و رسالت تولیدی شرفی ارائه خدمات و تولید با کیفیت و قیمت مناسب محصولات تولیدی مجموعه می باشد و همواره رضایت مشتریان اولویت ما خواهد بود.

فعالیت و خدمات تولیدی شرفی شامل تولید کیف مدارس ، تولید کیف ورزشی و کوله پشتی ، تولید کاور کت و شلوار ، کاور مانتو ، کاور لباس مجلسی ، کاور لباس عروس ، کاور ساک دستی ، کاور لباس کودک ، کاور روتختی ، کاور پتو ، کاور بالشت و تشک و سایر کاور سفارشی انواع محصولات مختلف می باشد.

اگر کاور سفارشی برای کالا یا محصولات خاصی نیاز دارید ، با ما در ارتباط باشید ، بهتون مشاوره خواهیم داد و مطابق با سفارش شما تولید آغاز می گردد.

تولیدی شرفی در طی سال های فعالیتش با برند ها و شرکت های معتبری افتخار همکاری داشته است و همواره تلاش کرده تا بهترین محصولات را در اختیار مشتریان عزیزش قرار دهد در زیر نمونه ای از مشتریان وفادار ما را می بینید.